CoffeeCup Flash Firestarter

CoffeeCup Flash Firestarter – najszybsza i najprostsza aplikacja do tworzenia animacji w technologii FLASH na stronę internetową.

CoffeeCup Flash Firestarter

Dzięki temu programowi można wykonać intro dla swojej strony, nawigację, menu, logo lub cokolwiek innego w technologii FLASH. Jego użytkownik może stworzyć animacje, a także baner lub przycisk na własną stronę WWW. Program ma wbudowane ponad 60 różnych efektów, które można wykorzystać przy budowie swego projektu. Automatycznie konwertuje animacje GIF na format FLASH i jest on wyposażony w klienta FTP, dzięki któremu można wysyłać stworzone przez siebie projekty na stronę www. Dodatkowymi zaletami tego programu są to, iż zajmuje on stosunkowo mało pamięci operacyjnej oraz posiada funkcję bezpośredniego wysyłania z programu projektu, który w nim został stworzony.

Za pomocą CoffeeCup Flash Firestarter można dodawać: teksty, dźwięki, muzykę, itp. W projekcie można korzystać z obrazów przechowywanych w większości formatów plików graficznych, dźwięków w formacie MP3 (możliwość konwersji z WAV do MP3) oraz tekstów. CoffeeCup Flash Firestarter obsługuje także format Macromedia Flash (SWF).

Program CoffeeCup Flash Firestarter jest przejrzysty i nawet ten, kto nie miał wcześniej styczności z animacjami Flash będzie mógł bez problemu zaprojektować własną animację.