SwiSHmax

SwiSHmax – znakomity program do tworzenia animacji FLASH, banerów oraz innych efektów na potrzeby WWW. Posiada wiele ciekawych narzędzi i efektów, które pozwalają tworzyć i edytować projekty zawierające nie tylko animacje, ale także efekty dźwiękowe oraz elementy interaktywne. Jest wyposażony w ponad 230 efektów gotowych do użycia. Ogromna ilość narzędzi (szablony i kreatory) wbudowana w program SWiSHmax  pozwala na bardzo proste tworzenie projektu. Efekty są widoczne już po chwili pracy z tym programem i nie wymagają od użytkownika żadnego wpisywania kodu.

SwiSHmax

SWiSHmax stanowi tańszą wersję oryginalnego programu Macromedia Flash, o wiele łatwiejszą do opanowania od pierwowzoru i dającą jednocześnie znaczną część jego funkcjonalności.

Użytkownik tego programu ma do dyspozycji graficzny interfejs, w którym może wstawiać elementy prezentacji i przypisać im efekty specjalne, a także system nawigacyjny. SWiSHmax jest bardzo łatwy w obsłudze i tani, zaś animacje w nim tworzone potrafią niejednokrotnie wzbudzić zachwyt u profesjonalistów.

Najnowsza wersja SWisHmax zawiera wbudowany język skryptowy, pozwalający na  budowanie skomplikowanych, interaktywnych aplikacji, zapisywanych jako Flash, wideo w formacie AVI, strona internetowa z wbudowanym plikiem Flash bądź też plik wykonywalny EXE w formacie Projectora.